M.E.G.
ocena: +5+x

Czym jest M.E.G.?:
M.E.G. (A.k.a The "Major Explorer Group"1) to frakcja stworzona przez ludzi z Backrooms, która rozpoczęła działalność jako placówka eksploracyjna w 2012 roku, by w 2014 roku oficjalnie stać się rodzajem wojskowego rządu dla Backrooms. Są to wędrowcy, którzy próbują trzymać podróżników z Backrooms, w bezpiecznej odległości od Bytów, Pułapek i innych Grup, takich jak Insurrection, z którymi są w stanie wojny o terytorium poziomów, takich jak Poziom 3. M.E.G. ma wiele zespołów do różnych zadań, aby zapewnić bezpieczeństwo Wędrowcom. Frakcja ta jest niezwykle przyjazna i dopuszcza nowych członków do drużyny znanej jako "Oddział Ochotników", dopóki nie będą gotowi do bycia w swojej własnej ekipie…

Powrót do: Lista Grup


Historie:

Oto Lista wydarzeń, które miały miejsce w M.E.G. Nie są w kolejności:


Lista Drużyn:

Liderzy M.E.G.:

Regimenty M.E.G.

Regimenty są zawodami, które podążają za bardziej militarystyczną organizacją w ramach M.E.G.. Większość Regimentów składa się z Oddziałów, które współpracują ze sobą podczas misji, zadań, wypraw i innych niebezpiecznych prac.

Dywizje M.E.G.

Dywizje są zawodami o bardziej cywilnej organizacji w M.E.G. Często zarządzają zadaniami logistycznymi lub badawczymi i składają się z Oddziałów, które wykonują zlecenia dla Nadzorców.

Placówki M.E.G.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License