Frontrooms
ocena: +5+x

TRUDNOŚĆ PRZETRWANIA:

Klasa 0

  • {$one}
  • {$two}
  • {$three}
city.jpg

Dom.

umbrella.jpg

Pamiętasz życie w tym miejscu?

room.jpg

Proszę, nie skończ tak jak ja.

Frontrooms jest naszym domem, można o nim myśleć jako o przeciwieństwie dla Backrooms.

Opis:

Frontrooms to określenie na wszystkie miejsca znajdujące się w granicach normalnej rzeczywistości. Znajduje się poza Backrooms, lecz jest to często kwestionowane ze względu na istnienie Blue Channel. Frontrooms istnieje w przestrzeni jednego z "wszechświatów", przy czym ten wszechświat posiada niezliczoną ilość galaktyk. Pojedyncza galaktyka może pomieścić miliardy gwiazd, wiele z tych gwiazd posiada gromadę orbitujących planet.

Jestem pewien, że mógłbym opowiadać o gwiazdach, gazowych gigantach i planetach z diamentów, ale chyba nie po to tu jesteś, czyż nie? Z całą pewnością ja też nie jestem tu dlatego. Jesteś tu po to, by powspominać. Chcesz pamiętać Ziemię, chcesz pamiętać chodzenie po ulicy, rześkim zimowym porankiem wiedząc, że spóźniłeś się na autobus, bo twój zwierzak nie pozwalał ci wyjść. Pamiętasz to?

Jak długo tu już jesteś? Jestem pewien, że twój zegar biologiczny przestał działać w ciągu dni, tygodni i lat, które minęły. A co z twoimi znajomymi? Tęsknią za tobą? Pozwoliłeś na to, żeby twoje życie toczyło się bez nich. Jesteś tutaj, żyjesz. Tak samo, jak oni. Jestem pewien, że pomyślałeś o tym, że są oni zagubieni i pogrążeni w żałobie. Możesz być smutny, wściekły, zdezorientowany, czemu to akurat ty musiałeś spaść przez podłogę. Aczkolwiek jeśli ty mogłeś tak łatwo przejść, nieprzygotowany na to, to oni też mogą.

Ta strona jest po to, żeby cię wesprzeć. Backrooms jest ciężkie, sprawdza cię. Nie tylko fizycznie, ale także psychicznie. Błagam, nie poddawaj się, tak jak ja to zrobiłem. Wiem, że już nic dla mnie nie pozostało, złe wybory doprowadziły mnie do miejsca, w którym teraz jestem. Ty jednak masz wciąż szansę. Nie zmarnuj jej. Nie doprowadź do tego, by Backrooms cię zniszczyło. Bądź lepszy, pokaż, że nie boisz się tego, co może ci zrobić.

Bazy, Posterunki i Społeczności:

Planeta Ziemia

Frontrooms posiada ponad 8.0 miliardów ludzi na Ziemi. Toczymy wojny, zawsze byliśmy ze sobą w konflikcie. Niestety, ta mentalność poszła za nami do tego świata. To chyba jedyna rzecz z Frontrooms którą masz tutaj.

Wejścia i wyjścia:

Wejścia

Jestem pewny, że gdyby jakieś wejście istniało, każdy z nas by go użył.

Wyjścia

Spadanie przez podłogę (albo jak to wielu nazywa "noclippowanie") jest bardzo dobrą drogą wejścia tutaj. Może podzielimy się tym, jak się tu dostaliśmy? Byłem w drodze do pracy. Spóźniony biegłem po ulicy. Deszcz padał mocno i gęsto, nigdy nie zapomnę hałasu ciężkich kropli deszczu uderzających o mój parasol. Jak deszcz uderzał o mój kaptur, kiedy moje ramiona wymachiwały parasolem. Potem się poślizgnąłem, nie było już deszczu, nie było już drogi — Była tylko… Żółć, było jej dużo, bardzo dużo.

Proszę nie popełniaj takich błędów jak ja.


O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License