Poziom PL-7
ocena: +14+x

TRUDNOŚĆ PRZETRWANIA:

Klasa Sen

  • On istnieje
  • On czeka
  • On obserwuje

Poziom PL-7 jest siódmym polskim poziomem Backrooms. Został odkryty 03.11.2002.


2893653642_deb3491c1f_b.jpg

Zdjęcie pochodzące z Poziomu PL-7. Widzisz Go?

Opis:

Poziom PL-7 to prawdopodobnie nieskończony, zbudowany z drewna i stali most, unoszący się nad głęboką przepaścią. Ma on wiele odnóg prowadzących w różnych kierunkach. Poziom ten jest całkowicie pogrążony we mgle, widoczność jest ograniczona do 10 metrów. Temperatura na Poziomie PL-7 utrzymuje się między 7 a 10°C.

Przebywając na Poziomie PL-7 nie odczujesz głodu ani pragnienia. Nie ma tu żadnych potencjalnych źródeł pożywienia lub wody. Na Poziomie PL-7 będziesz się czuł nieswojo. Towarzyszące wędrowcom w całym Backrooms uczucie déjà vu tutaj jest silniejsze niż gdziekolwiek indziej. Nie jest to przypadkowe. Na pewno już tu kiedyś byłeś. Tak jak wszyscy.

Istnieje bardzo duża szansa, że nie napotkasz tutaj żadnych istot. Chociaż niektórzy wędrowcy opowiadali o ciemnej postaci przyglądającej im się z daleka, na Poziomie PL-7 nie potwierdzono istnienia żadnych bytów realnych. Tutaj nic nie jest realne. Nawet jeśli On istnieje, nie jest realny. Nie może cię skrzywdzić. Prawda?

Nie ma żadnych szans, byś na tym poziomie napotkał innych wędrowców, mimo że z wielu relacji wynika, jakoby Poziom PL-7 był jedną z najczęściej odwiedzanych części Backrooms. On chce nas widzieć pojedynczo. Zaprasza każdego z osobna.


Kolonie i Forpoczty

Na tym poziomie nie ma żadnych znanych kolonii ani forpoczt. Nikt nie zostaje tu na dłużej.


Wejścia i Wyjścia:

Wejścia

Każdy dostaje się tu przypadkiem. Nikt nie pamięta jak. A nawet jeśli, nie podzieli się tym z innymi. To zbyt prywatna sprawa. To Jego sprawa.

Wyjścia

Z Poziomu PL-7 nie ma jednej, jasnej drogi ucieczki. Czasami wracasz od razu, czasami trochę później. Czasami w ogóle nie wracasz. Chociaż skok w mglistą pustkę poza mostem wydaje się dobrym rozwiązaniem. A może zamiast kombinować po prostu otwórz oczy?


Dodatkowa dokumentacja

Rozporządzenie Polskiego Komitetu Odkrywców

Ze względu na brak postępów w eksploracji Poziomu PL-7, niniejszym zarządza się zatrzymanie wszelkich prac badawczych związanych z tym miejscem. Musimy pogodzić się z tym, że Poziom PL-7 prawdopodobnie na zawsze już pozostanie dla nas odległym i nieosiągalnym snem. Po 10 latach badań nadal nie wiemy praktycznie nic. Obudźcie się, Odkrywcy. Ten poziom zwyczajnie nie chce dać się zrozumieć. Tak samo jak On.

— Ryszard Czarnecki, dyrektor Polskiego Komitetu Odkrywców


O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License