Poziom PL-11.1
ocena: +8+x

TRUDNOŚĆ PRZETRWANIA:

Klasa Samotność

  • Cisza
  • Spokój
  • Depresja


Hej… witaj. Cieszę się, że tutaj jesteś! Bo wiesz… rzadko kto tutaj wchodzi… może usiądziesz i spojrzysz na fale… unoszące się jak emocje? Czasami powoli, swobodnie… a od czasu do czasu płyną jak szalone. Mam nadzieję, że moje fale nie rozbiją się o twoje! Bo inaczej byś musiał odejść…


IMG_20220507_005758.png

Obraz cyfrowy przedstawiający Poziom PL-11.1.

Poziom PL-11.1 to podwarstwa pomiędzy Poziomem PL-11 a Poziomem PL-12.

Opis:

Poziom PL-11.1 to szary ocean. 10 metrów nad powierzchnią wody znajduje się, stojąca na filarze1, betonowa platforma. Przez jej środek przechodzą dwa białe pasy uliczne.Tylko ten most łączy mnie z wami… tylko on… przynajmniej coś.


Rozmiar i głębokość oceanu są nieznane, ponieważ każde zejście do wody powoduje teleportację z powrotem na most lub na inny poziom. Wody oceanu są koloru szarego, lecz zdarzają się przypadki, gdy woda jest całkowicie czarna.Morskie fale mają tak dobrze… Podróżują. Też tak bym chciał…


Niebo Poziomu PL-11.1 przybiera jasnoszary odcień, z kolei chmury ciemnoszary. Posiadają najczęściej kształt pasów lub fali. Nigdy jeszcze nie doszło do sytuacji na tym poziomie, aby padał deszcz. Na niebie widnieje gwiazda tych samych rozmiarów co Słońce we Frontrooms. Przez atmosferę poziomu wydaje się ona biała. Rzadko można ją ujrzeć, ponieważ chmury często ją kryją.Szare niebo ciągle widzę, a chciałbym ujrzeć te tuż obok, lecz nie mogę… Jak ono wygląda za dnia, a jak w nocy?


Wejście na poziom spowoduje odczucie złego samopoczucia i żałoby.2 Mówi się, że poziom ma właściwości, przypomnienia najgorszych wspomnień. Najczęściej te wspomnienia dotyczą:

  • Śmierci bliskiej osoby,
  • Najgorszych błędów, jakie popełniło się w życiu,
  • Śmierci pupila.

Także miejsce to wpływa na samoocenę wędrowców, przez co wiele osób po wyjściu z poziomu popełniło samobójstwo lub się samookaleczało.CO!? O nie… przepraszam… naprawdę przepraszam… chciałbym was rozweselić oraz naprawić wasze samopoczucie! Lecz tego nie potrafię… przepraszam.


Poziom PL-11.1 zamieszkuje tylko jeden byt. Wydaje się, że jest samym mostem, ponieważ istota mówiąca do osób wchodzących na poziom tak twierdzi. Byt wydaje się nieszkodliwy, a wręcz dobry. Próbuje on poprawić samopoczucie wędrowcom, zepsute przez poziom, lecz z miernym skutkiem. Mówi dość cichym i spokojnym tonem.O! Jest tutaj coś opisane o mnie! Uhh… to prawda… nikomu nie potrafię pomóc… przez co każdy pogrąża się w głębokiej depresji. Wszystko to moja wina…


Bazy, Posterunki i Społeczności:

Na tym poziomie nie ma żadnych baz, posterunków oraz społeczności.Niestety… sam na zawsze… pozostawiony szarym falom oraz szaremu niebu.


Wejścia i Wyjścia

Wejścia

  • Wskoczenie do czarnej wody, na oceanie, na Poziomie PL-11 zaprowadzi wędrowca na ten poziom,


Jedyne wejście na milion… to dlatego mało osób mnie odwiedza…


Wyjścia

  • Wskoczenie do wody 2 raz z rzędu zaprowadzi cię na Poziom PL-12,
  • Wskoczenie do czarnych wód oceanu zaprowadzi cię na Poziom PL-13,
  • Wskoczenie do niebieskiej plamy na oceanie zaprowadzi cię z powrotem na Poziom PL-11.
O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License