Lista Polskich Obiektów
Przejdź do Listy Zobacz też Obiekty lub spróbuj Losowy Obiekt?

W uniwersum…
Obiekty, znane również jako przedmioty, czy artefakty, są narzędziami, brońmi lub innymi rzeczami, z których korzysta się w Backrooms. Wiele z nich jest zgodnych z prawami fizyki i natury. Niemniej jednak właściwości niektórych z nich zostały zmienione przez Backrooms, a jeszcze inne zostały stworzone (lub można je znaleźć tylko w) Backrooms. Część z nich jest niebezpieczna, a część niezbędna do przetrwania. Identyfikacja obiektów jest niezwykle ważna dla długotrwałego przebywania w Backrooms, ponieważ istnieją obiekty sobowtóry.

Największą różnicą między Obiektem a Bytem jest to, że Byty są żywe. Obiekty oznaczone [BRAK DANYCH] to puste adresy w bazie danych, czekające tylko na zapełnienie — dla dobra innych wędrowców prosimy o przesyłanie swoich ustaleń do bazy danych!

Poza uniwersum…
obiekty są kategorią dość łatwą do zrozumienia i napisania. Istnieje duży potencjał odkrywania historii Backrooms poprzez starożytne artefakty i dostarczania elementów składowych dla historii skupiających się na inżynierii i rozwoju narzędzi. Możesz nawet rozwinąć historię bytu lub poziomu poprzez powiązany obiekt.

Lista Obiektów

— aktualne tłumaczenie
— tłumaczenie jest w trakcie przepisywania
— nieaktualne tłumaczenie
hub
O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License