Lista Polskich Poziomów
Przejdź do Listy Zobacz też Polskie Poziomy Enigmatyczne lub spróbuj Losowy Poziom?

Czym Są Polskie Poziomy i Podwarstwy?
Polskie Poziomy to obszary w polskich Backrooms, które charakteryzują się tym, że zazwyczaj są nieskończenie wielkie (choć "ograniczone" poziomy nie są niespotykane) i często wywołują uczucie dziwnej znajomości u tych, którzy tam trafiają.

Podwarstwy są miejscami, które patrzą na istniejący już poziom z innej perspektywy. Są dwa typy Podwarstw —- „Podpoziomy" i „Pokoje". Podpoziomy są miejscami, które nawiązują do swojego pierwotnego poziomu, ale są odmienne na swój sposób. Pokoje natomiast są pomieszczeniami, które są zbyt małe, aby mogły być nazwane oddzielnymi poziomami. Zazwyczaj znajdują się w zwykłych poziomach, lecz nie zawsze tak musi być.

Poziomy te, są stworzone przez polskich autorów naszej Wiki! Pełny opis tego, czym są Poziomy i Podwarstwy znajdziesz na Angielskiej Liście.

Chcesz Dodać Swój Poziom Tutaj?
Jeśli napisałeś własny poziom, po otrzymaniu aprobaty na wstawienie (greenlight) możesz dodać własny poziom do tej listy, klikając w jedno z niezajętych jeszcze miejsc i tworząc własną stronę.

— aktualny artykuł
— artykuł jest w trakcie przepisywania
— nieaktualny artykuł

Inne Pokoje

Pomieszczenia te nie są związane z żadnym konkretnym poziomem ani grupą poziomów. W związku z tym ich właściwości nie zależą od obszarów, z których można się do nich dostać - są za to związane z czynnikami środowiskowymi lub niewiadomymi. Ich atrybuty są odrębnymi, nieokiełznanymi istotami - obcymi nawet dla dzikiej liminalności.

[BRAK DANYCH]

hub
O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License