Lista Poziomów
Przejdź do Listy Zobacz też Poziomy Enigmatyczne lub spróbuj Losowy Poziom?

W uniwersum…
Poziomy Standardowe stanowią podstawę Backrooms i różnią się znacznie pod względem rozmiaru, niebezpieczeństwa i możliwości zamieszkania. Przeciętne poziomy - niezależnie od tego, jakiej wartości słowa "przeciętne" można się spodziewać po Backrooms - zazwyczaj są nieskończenie ogromne (choć "ograniczone" poziomy nie są niespotykane) i często wywołują uczucie dziwnej znajomości u tych, którzy tam trafiają. W głębi Backrooms nie można polegać na prawach fizyki i natury, jakie znamy; niemniej jednak, niektóre z bardziej przyjaznych i stabilnych poziomów są domem dla kwitnących społeczności, a niektórym z ich mieszkańców udało się przetrwać nawet na najbardziej niebezpiecznych poziomach.

Poziomy mogą posiadać Podpoziomy; poziomy, które są powiązane z poziomem nadrzędnym, ale nadal stanowią odrębny poziom. Również mogą mieć Pokoje; lokacje, które są zbyt małe, by uznać je za własny poziom. Zazwyczaj są to miejsca na istniejących poziomach, jednakże nie zawsze tak jest. Pokoje oraz podpoziomy razem są często określane podwarstwami.

Wejścia i Wyjścia z każdego poziomu zostały skatalogowane możliwie jak najlepiej, ze względu na to, że często zachodzi konieczność szybkiego wycofania się z badanych poziomów. Należy pamiętać, że poziomy są sporadycznie podatne na destabilizację; biorąc to pod uwagę, dokumentacja każdego poziomu może ulec zmianie bez uprzedzenia. Również na liście nie można znaleźć wielu innych poziomów, dlatego, jeżeli jesteś naocznym świadkiem któregoś z tych nieudokumentowanych poziomów, prosimy, abyś podzielił się swoimi odkryciami w bazie danych!

Poza uniwersum…
Poziomy Standardowe to chleb powszedni Backrooms - różnorodne środowiska, które składają się na ich nieustannie zmieniający się wygląd. Poziomy nie zawsze są nieprzyjazne i niebezpieczne, nie zawsze też są zamieszkane i dobrze udokumentowane; format ten jest bogaty w potencjał do tworzenia środowiskowych opowieści, więc jak zawsze, nie krępuj się swoją kreatywnością! Wiele z najbardziej popularnych poziomów ma na celu wywołanie konkretnych emocji lub poruszenie pewnych tematów, a jako autor możesz dowolnie naginać prawa rzeczywistości, aby stworzyć prowokujący do myślenia kawałek uniwersum Backrooms.

Podwarstwy mają na celu dodanie wiedzy lub "głębi" do napisanego już poziomu. Potraktuj je jako spin-offy poziomów, na których się znajdują - poziomy wewnątrz poziomu lub poziom pomiędzy dwoma innymi.

Poziomy napisane przez was możecie wstawiać na Polską Listę, nie tutaj - ta lista służy na wstawianie tłumaczeń.

— aktualne tłumaczenie
— tłumaczenie jest w trakcie przepisywania
— nieaktualne tłumaczenie

Inne Pokoje

Pomieszczenia te nie są związane z żadnym konkretnym poziomem ani grupą poziomów. W związku z tym ich właściwości nie zależą od obszarów, z których można się do nich dostać - są za to związane z czynnikami środowiskowymi lub niewiadomymi. Ich atrybuty są odrębnymi, nieokiełznanymi istotami - obcymi nawet dla dzikiej liminalności.

hub
O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License