Lista Poziomów

Losowy Poziom

Czym są Poziomy?

Poziomy Standardowe stanowią podstawę Backrooms i różnią się znacznie pod względem rozmiaru, niebezpieczeństwa i możliwości zamieszkania. Przeciętne poziomy - niezależnie od tego, jakiej wartości słowa "przeciętne" można się spodziewać po Backroomach - zazwyczaj są nieskończenie wielkie (choć "ograniczone" poziomy nie są niespotykane) i często wywołują uczucie dziwnej znajomości u tych, którzy tam trafiają. W głębi Backrooms nie można polegać na prawach fizyki i natury, jakie znamy; niemniej jednak, niektóre z bardziej przyjaznych i stabilnych poziomów są domem dla kwitnących społeczności, a niektórym z ich mieszkańców udało się przetrwać nawet na najbardziej niebezpiecznych poziomach.

Wejścia i wyjścia z każdego poziomu zostały skatalogowane możliwie jak najlepiej, ze względu na to, że często zachodzi konieczność szybkiego wycofania się z badanych poziomów. Należy pamiętać, że poziomy są sporadycznie podatne na destabilizację; biorąc to pod uwagę, dokumentacja każdego poziomu może ulec zmianie bez uprzedzenia. Poziomy oznaczone symbolem [NO DATA] nie zostały jeszcze wystarczająco udokumentowane. Jeżeli jesteś naocznym świadkiem któregoś z tych poziomów, prosimy, podziel się swoimi odkryciami z nami!.

Poza uniwersum, Poziomy Standardowe to chleb powszedni Backrooms - różnorodne środowiska, które składają się na ich nieustannie zmieniający się wygląd. Poziomy nie zawsze są nieprzyjazne i niebezpieczne, nie zawsze też są zamieszkane i dobrze udokumentowane; format ten jest bogaty w potencjał do tworzenia środowiskowych opowieści, więc jak zawsze, nie krępuj się być kreatywnym! Wiele z najbardziej popularnych poziomów ma na celu wywołanie konkretnych emocji lub poruszenie pewnych tematów, a jako autor możesz dowolnie naginać prawa rzeczywistości, aby stworzyć prowokujący do myślenia kawałek uniwersum Backrooms.

Poziomy napisane przez was możecie wstawiać na Polską Listę, nie tutaj - ta lista służy na wstawianie tłumaczeń. Wzór na edytowanie strony po utworzeniu strony:

* [[[nazwa-strony| Poziom PL-X]]] -- "Tytuł"

Poziomy enigmatyczne angielskie

Podpoziomy angielskie


Lista Poziomów (tylko przetłumaczone):

Poziomy 0-99

Poziomy 100-199

Poziomy 200-299

Poziomy 300-399

Poziomy 400-499

Poziomy 500-599

  • Poziom 503 - "!!TA STRONA JESZCZE NIE ISTNIEJE!!"

Poziomy 600-699

  • Poziom 657 - "Na małej wyspie jest tylko jeden wózek sklepowy."

Poziomy 700-799

Poziomy 800-899

Poziomy 900-999

  • Poziom 974 - "Domek Kotka" (Ten artykuł jest w trakcie przepisywania)
  • Poziom 999 - "Wyspa Pustki" (Ten artykuł jest w trakcie przepisywania)
hub
O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License