Poziom 6
ocena: +4+x

TRUDNOŚĆ PRZETRWANIA:

Klasa pending

  • {$one}
  • {$two}
  • {$three}
FeP18ej.jpg

Poziom 6.

Poziom 6 to siódmy Poziom Backrooms.

Opis:

Poziom 6 złożony jest z nieokreślonej ilości korytarzy, składających się z metalowych ścian i ceglanych podłóg. Całość Poziomu 6 jest pogrążona w ciemności i żadne źródło światła nie jest w stanie sprawić, by Poziom 6 był jaśniejszy niż jest obecnie. Zdjęcia prawie zawsze były pomijane w dokumentacji tego Poziomu, ze względu na brak dostatecznego oświetlenia. Zakłada się, że Poziom ten jest nieskończony.

Niemożliwe jest zobaczenie innych osób na Poziomie 6; Przez brak światła, nawet z bliskiej odległości, dwie osoby nie są w stanie zobaczyć siebie nawzajem. Niektóre raporty twierdziły, że Uśmieszaki lub Pustotwarze mogą pojawić się na tym Poziomie, ale zostało to uznane za halucynacje, albo skutki odgłosów pozbawionych niewyjaśnionego źródła. Obecnie na Poziomie 6 nie znajdują się żadne istoty.

Przyjmuje się, że Poziom może wpływać na postrzeganie rzeczywistości, skutkując symptomami paranoi i derealizacji. Pomimo, że nie ma tu namacalnych zagrożeń, Poziom 6 jest uważany przez zaprawionych wędrowców za jeden z najniebezpieczniejszych miejsc w Backrooms. Istotna część wędrowców odwiedzających Poziom 6 nie wróciła.

Bazy, Posterunki i Społeczności

Na tym Poziomie nie ma żadnych znanych baz, posterunków ani społeczności.

Wejścia i Wyjścia:

Wejścia:

  • Na Poziom 6 można dostać się przez kotłownię na Poziomie 5.

Wyjścia:

  • Wystarczająco głęboka eksploracja Poziomu 6 prowadzi na Poziom 7.
  • Niektóre odkryte otwory prowadzą na Poziom 8.
  • Jest szansa, że fazowanie w niektórych rejonach prowadzi na Poziom 6.1, ale na ten Poziom można także wejść przez rzadko pojawiające się drzwi.

ArchiwaO ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License