Poziom 2
ocena: +3+x

TRUDNOŚĆ PRZETRWANIA:

Class 2

  • {$one}
  • {$two}
  • {$three}
Hc5tL64.jpg

Niezidentyfikowany byt na poziomie 2.

Poziom 2 jest trzecim poziomem Backrooms i ostatnim, w którym można zacząć.

Opis:

Poziom 2 składa się głównie z ciemnych, szarych, betonowych tuneli konserwacyjnych, rozciągających się przez miliony mil. Na ścianach są rury i rzadko występujące kratki wentylacyjne, które są najczęściej wypełnione gęstą czarną mazią. Można tu czasem znaleźć drzwi, ale najczęściej są zamknięte albo prowadzą do ślepej uliczki. W tych pokojach najczęściej znajdują się półki z losowymi przedmiotami, a czasami nawet komputery.

W niektórych częściach tuneli na Poziomie 2, ciepło jest nie do zniesienia, temperatura osiąga 43 °C (110 °F), a nawet więcej. Jest tak najczęściej w miejscach, gdzie maszyny są najgłośniejsze, zazwyczaj na końcach korytarzy.

Byty zamieszkujące ten poziom są jednymi z najbardziej niebezpiecznych w Backrooms. Z szybów wentylacyjnych można usłyszeć dźwięki Pełzaczy. Można także znaleźć oznaczenia w toaletach dla personelu na Poziomie 2. Inne Byty znalezione tutaj to Uśmieszaki, Młode Pustotwarze, Zlepki, Ogary, Męskie Śmierćmy, Nędznicy, Gobliny Zarazy, Wybuchacze, i Skórozdziercy. Pamiętaj, że jeśli spotkasz którykolwiek z tych bytów, powinieneś natychmiast uciekać. Byt pokazany na zdjęciu wyżej nie został zidentyfikowany. Nie wiadomo co się stało z autorem zdjęcia.

Bazy, Posterunki i Społeczności

Ocaleńcy:

Grupa składająca się z 29 osób, które eksplorują ten poziom. Ich przywódca to Austin, a grupa jest przyjazna i otwarta na handel. Trzymają swoje zapasy w drewnianych skrzyniach znajdujących się na Poziomie 1. Byli pierwszymi, którzy odkryli Nędznika. Grupa ta jest w konflikcie z Posterunkiem Wyznawców Jerry'ego.

Przestrzeń Biurowa EL3A

Przestrzeń Biurowa EL3A jest biurem znajdującym się na Poziomie 2 i jest domem dla 30 członków B.N.T.G.
Po więcej informacji zobacz: Przestrzeń Biurowa EL3A

Wejścia i Wyjścia:

Wejścia

Poziom 2 jest jednym z niewielu Poziomów w Backrooms, do których można się dostać bezpośrednio z rzeczywistości. Możesz przedostać się do Poziomu 2 poprzez eksplorowanie Poziomu 1 przez wystarczająco długi czas. Można się też tu dostać przez Hub.

Wyjścia

W przeciwieństwie do popularnych mitów, nie wszystkie drzwi na Poziomie 2 są zamknięte, lub prowadzą do ślepej uliczki. Niektóre z nich prowadzą do Poziomu 3, Poziomu 4, a czasami z powrotem do Poziomu 1. Znalezienie komicznie nieproporcjonalnych, wielokolorowych drzwi, które są otwarte doprowadzą cię do Poziomu 283. Jeśli przechodzisz przez bardzo gorące miejsca Poziomu 2, możesz skończyć w Poziomie 2.1.


O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License