Witam.
Przybywam z szkicem Poziomu PL-35 (nazwa robocza) i chciałbym poprosić o konstruktywną krytykę.
Na początku zamierzam powiedzieć, że zdecydowałbym się na publikację pracy tylko przy małej ilości błędów z mojej strony - zrobiłem ten artykuł tylko by zapoznać się z pisaniem Poziomów w Backrooms i oswojeniem się z stylem pisarskim, a także poznaniem swoich błędów i ich poprawy na wypadek pisania następnego poziomu.
Do tego, mam wrażenie, że już ktoś wpadł na podobny pomysł na angielskiej Filii Zapleczy, dlatego projekt ten byłby bezczelnym kopiowaniem prawdziwego pomysłodawcy.
Dziękuję bardzo, postaram się by albo nowa wersja tego artykułu, albo całkiem nowy artykuł był jak najlepiej napisany i dopuszczony do oficjalnej listy Polskich Poziomów Backrooms.
Pozdrawiam, Doktor Lestar does not match any existing user name



