Poproszę o porządną krytyke dzieła i możliwą aprobatę.
Forum » Pisanie / Prezentacja szkiców i krytyka » Poproszę o porządną krytyke dzieła i możliwą aprobatę.
Rozpoczęta przez: Dr KlimczukDr Klimczuk
Data: 09 May 2022 18:54
Liczba wypowiedzi: 10
rss icon RSS: Nowe wypowiedzi
Nowa wypowiedź
O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License