Szaraki
ocena: +1+x

Numer bytu: 6

Występowanie: Większość Poziomów

Opis:

Szaraki są dziwnymi stworzeniami zazwyczaj występujący na niższych poziomach Backrooms. Wydają się ciemnoszare i humanoidalne, Ale brakuje im kilku widocznych elementów, takich jak twarz lub uszy. Nie jest w pełni zrozumiałe, jak Szaraki zabijają swoja ofiarę, ponieważ zwykle uciekają przed zagrożeniami.

Zachowanie:

Zazwyczaj uciekają przed wszystkim co się zbliża, ale bądź świadomy tego że te Byty wydają się być wrogie, Byt poluje poprzez przebywanie na korytarzu i mając swoją ofiarę po drugiej stronie ściany. Szarak wtedy znoclipuję się przez ścianę i porwie swą ofiarę ze sobą. Jeśli zauważysz Szaraka, który nie stosuje swej taktyki łowieckiej, będzie on uciekać przed siebie. Nie wiadomo co robią ze swoją zdobyczą. Mogą czasami brać przypadkowe obiekty i nie wiadomo co z nimi robią. Zdaje się że nie lubią Wody Migdałowej. Jak informują Wędrowcy, Szaraki wydają się unikać Wody Migdałowej fontann i innych elementów.

Biologia:

Szerokie, szare humanoidy, krucha struktura szkieletowa, bez rys twarzy. Mają długie ramiona, które mogą rozciągać się na bardzo duże odległości, zwykle po to, by dosięgnąć ofiary po drugiej stronie ściany. Ich postawa jest bardzo chwiejna, a chód nienaturalny. Te Byty są zaskakująco silne jak na ich wygląd oraz strukturę ciała.Mogą jednak biegać ekstremalnie szybko, nawet trzymając przedmioty dwukrotnie cięższe od siebie.

Odkrycie:

Nie wiadomo jak zostali odkryci w dzisiejszych czasach, ale grupa znana jako Zapomniani wspomniała o istocie znanej jako „Uścisk ściany”, co może odnosić się do Szaraka.


Wskazania i zakazy:

Wskazania:

  • W szczególności biegnij do niego, może ucieknie.
  • Użyj Wody Migdałowej przeciwko im.

Zakazy:


O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License