Angielskie Kanony

Kanony angielskie


Czytając wiki Backrooms, niektróre rzeczy mogą wydawać się nie mieć sensu. Przykładowo: Na pewnym Poziomie znaleziono notatkę z nieznanego źródła, która opowiadała o jakiejś destrukcji i zniszczeniu. Czytelnik może nie wiedzieć o co w tym wszystkim chodzi — Co się stało, że nastąpiło zniszczenie? Kto to spowodował? Czy to w ogóle układa się w całość? — Oczywiście, że tak. Po to istnieją kanony. Tutaj można zobaczyć, jakie historie były tworzone przez różnych autorów, które dotyczyły jednej fabuły.

Przechowywane są tutaj tłumaczone kanony. Aby dodać przetłumaczony kanon, musisz miec greenlight na wstawienie oraz przetłumaczoną stronę z hubem kanonu. Wzór na edycję strony jest poniżej. Kanony polskie są na tej stronie.


Industrializacja

Coś zgniłego zepsuło tych w Backrooms. Skorumpowana już firma Backrooms Robotics staje przed nowym, trudnym konkurentem. M.E.G. podzielił się na dwie części, a Splinter staje się nowym, zaciekłym wrogiem. Napięcie rośnie i wkrótce się załamie.

Ale nic z tego nie ma znaczenia, ponieważ życie, jakie znamy, zostanie wkrótce wystawione na próbę, gdy Backrooms Robotics sprowadzi ludzkość na skraj wymarcia. Przyjaciół trzymaj blisko, lecz wrogów najbliżej, gdy świat rozpada się wokół ciebie.


Grupa znana jako Backrooms Robotics ostatnio przeprowadziła kilka najazdów na wiele frakcji, Major Explorers Group apeluje teraz do wszystkich wędrowców i byłych członków wyżej wymienionych frakcji, aby dołączyli do nas w czasie potrzeby.

Wbrew temu, co wielu może powiedzieć, stanie razem to jedyny sposób na przetrwanie tego kryzysu. Razem przetrwaliśmy wiele niebezpieczeństw, a to nie różni się od żadnego z nich.

Wstęp Industrializacji autorstwa Pandshark71004 oraz VivamusLudio.
Wstęp przetłumaczył LisMatis.


hub
O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License